Aktuality

 

23. 7. 2017

Jéva, dlouho zde nebyla napsaná žádná zprávička :) hned to napravíme.
Kontrola vrhu “D” tedy konkrétně Destiny Berner Lovey proběhla v Olomoucké zoo u pí. Veselé a dopadla na výbornou – je standardní :) Po cestě zpátky jsme navštívili odchovance z vrhu “C” – Cassynku. Holky se krásně snesly :)

 

 

 

 

 

 

 

 

Po příjezdu domů jsme pro Dinku sbalili “batůžek” a veškeré věci k tomu a nedočkaví a natěšení páníčci si pro ní přijeli hned druhý den ráno :)
Destinka (necelé 4 měsíce) má ty nejlepší páníčky pod sluncem a je o ní s láskou pečováno. Dle paničky je to malá turbulence, před ostatními se krásně předvádí a je velice učenlivá :)

 

Fotečka od páníčků :)

 

 

 

 

 1. 6. 2017

8. týden je už za námi – utíká to neskutečně rychle. V pátek máme kontrolu vrhu a v sobotu už naše holčička jede do nového domova ke svým páníčkům, kteří se ji už nemohou dočkat :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27. 5. 2017

Už je to 7 týdnů od narození Tinky. Dělá nám jen samou radost – pěkně roste do krásy, moc ji chutná a se všema dovádí (je to malý záškodník :)   ) Tinka má za sebou 1. očkování, 3. odčervení a čipování. Je to statečná holčička.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 9. 5. 2017

Dnes má Tinka 5 týdnů. Čas neskutečně rychle utíká. V pondělí bylo krásné počasí, sluníčko svítilo a bylo teploučko. Využili jsme toho a seznamovali jsme Tinku s okolím. Venku se ji moc líbilo, nejvíce dováděla se svou starší sestříčkou Collette :) Mrkněte na nová videa ve “vrhu D”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30. 4. – 2. 5. 2017

Dobří holubi se vracejí a i my jsme se vrátili po dvou letech na místo činu :) Udělali jsme si výlet do Srbska a zúčastnili jsme se dvou výstav. Tentokrát jsme vystavovali naši Collette.

Pěkně se předvedla – v neděli získala V1, CAC a v úterý  V1, CAC, Res. CACIB. Tímto byly splněny všechny podmínky k udělení titulu Champion of Serbia!!

 

 

 

 

 

 

25. 4. 2017

Dnes má Tinka 3 týdny :) Mrkněte na fotečky a video

 

 

 

 

23. 4. 2017

Máme pro naší holčičku jméno – představujeme vám DESTINY Berner Lovey :)  Týnka krásně prospívá, už si i zanadává a pěkně chodí. Dostala první odčervovací pastu, která ji moc chutnala.

 

 

 

 

16. 4. 2017

Už máme skoro dva týdny. Pěkně rosteme, paspárky jsou odstraněné, snažíme se chodit a už se nám zbarvuje čumáček.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. 4. 2017

Tak se nám narodila jen jedna holčička. Její bráška svůj boj prohrál v porodních cestách. Maminka Aileen je v pořádku, bez zásahu lékaře.    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. 4. 2017

 

Ještě jsme u maminky v bříšku :)  Každým dnem budeme na světě.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. 4. 2017

 

Dnes slaví vrh “B”  3. narozeniny :)  Zlatíčka, přejeme vám hodně zdravíčka!

 

 

 

24. 2. 2017

 

Čekáme štěňátka!!  /  Expecting puppies!!

 

Sono u naší Aileenky potvrdilo březost! Máme obrovskou radost :) Štěňátka se narodí rodičům CH. AILEEN Berner Lovey     a     C.I.B. , CH. ALL MY FIGHT Lusion

Předpokládaný termín porodu je 4. 4. 2017 :)

 

 

 

 

14. – 15. 1. 2017

Zúčastnili jsme se mezinárodní výstavy psů v Nitře. Naše Collettka v třídě mladých vyběhala první den Výbornou bez pořadí a druhý den Výborná 4. Musíme ještě hodně potrénovat, jelikož nechce ukazovat zuby :) a shodli jsme se na tom, že příště vystavuje páníček – holt je holčička na páníčka závislá :)

 

 

3. 1. 2017

Máme fotečky “ročních miminek” vrhu “C”  :)

 

CAILEEN                                                                      COLLETTE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CARRIE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CASSY                                                                                                     COOPER alias FRED

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CONNIE                                                                     CORRA  alias  princezna LEIA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CORNNY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. 1. 2017

Tak a máme tu nový rok. Věříme, že přinese mnoho krásného a plno příjemných překvapení. Přejeme všem hodně zdraví, štěstí, spokojenosti a úspěchů :)  

 

 

 

31. 12. 2016

Dnes slaví miláčci z vrhu “C” svůj 1. rok. Collettko naše a ostatní zlatíčka, moc vám přejeme hodně zdravíčka, mnoho krásných společných chvil, procházek, pamlsků a trošku toho zlobeníčka :)                  

 

 

 

16. 11. 2016

Když jsme přijeli domů z Bratislavy, obdrželi jsme krásnou zprávu. Bellita Bella Berner Lovey se stala chovnou fenou – bon. kód: 545 AOZ 45 A0 !! Máme obrovskou radost a moooc za všechno děkujeme majitelům Bellinky a za veškerou péči a lásku, kterou jí nadále dávají.

 

 

5. – 6. 11. 2016

Konala se výstava Danube duo Cacib v Bratislavě, na kterou se naše Collettka jela zúčastnit. Poprvé nastoupila ve třídě mladých. První den si vyběhala známku Výborná 3 a druhý den zazářila a získala Výborná 1, CAJC  :) Je to naše šikovná holka, jsme na ni pyšní!

 

 

 

 

18. 9. 2016

Zúčastnili jsme se svodu mladých a ne jen my :)  Collettka se tam setkala se svými sestřičkami – Cassynkou a Carrienkou. Holky jsou krásné a úžasné!

 

9. 8. 2016

Novější fotečky :) …  je nás o jednoho více … a hlídáme

 

 

2. 7. 2016

Zúčastnili jsme se výstavy, která se konala ve Velké Idě (Slovensko). Collettka poprvé nastoupila do kruhu – třída dorost. Bylo na ni vidět, že je trošku nervozní a zároveň si chtěla hrát, protože běhala venku :) Všechno ale zvládla – šikulka naše. Pan rozhodčí ji vyhodnotil na Velmi nadějná 2.

                         

 

 

19. 6. 2016

Dnes se konala Mezinárodní výstava psů v Brně. Rozhodli jsme se, že pojedeme s Collettkou jen tak na čumendu, aby si začala zvykat na hluk, halu a velké množství psů. Jela s námi i Cassy se svým páníčkem :)  Holky to zvládly bravůrně a zkusily si zaběhat pár koleček v kruhu. (viz. krátká videa)

Collette a Cassy

 Cassynka                                                               Collettka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

obě holky :)

 

 

19. 5. 2016

Dnes Aileenka slaví své 4. narozeniny! Přejeme jí hodně zdravíčka :)

 

 

15. 3. 2016

Dne 8. 3. naše Cherylka oslavila krásných 7 let. Zlatíčko naše, přejeme Ti hodně zdravíčka, psích radovánek a spoustu výletů se svými páníčky.

 

 

 

29. 2. 2016

V pátek 26. 2. k nám přijela paní Veselá, aby zkontrolovala a zhodnotila naše miminka :) . Byli jsme pochváleni a celkový závěr – celý vrh je na výbornou – miminka jsou standardní! Máme velkou radost :) Jen co byla štěňátka zkontrolována, zájemci Corrči už byli natolik nedočkaví, že si pro ni  v sobotu přijeli :)  I pro Cornnyška se majitelé rozhodli, že si jej hned odvezou :) Jsme moc rádi, že jsou miminka v těch nejlepších rukou a mají ty nejúžasnější páníčky, kteří jim dají hodně lásky a pohlazení.

 

 

25. 2. 2016

Štěňátka už mají 8 týdnů. Mrkněte na fotečky

 

                                                                              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18. 2. 2016

Sedmý týden je tady! Mají za sebou 3. odčervení, už papkají piškotky (i s prsty … au :) ) Do svých misek sourozence nepouští a raději si výstražně zavrčí. Přikládáme dnešní fotečky :)

 

                                                                       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15. 2. 2016

Včera byl nádherný slunečný den, a tak byla štěňátka poprvé na chvilku venku. Vůbec se nebála a se svou mamčou a babčou byla spokojená :) … máme také videa, tak mrkněte :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12. 2. 2016

6. týden je za námi…štěňátka rostou jako z vody. Už jsou to ti správní kulihrášci a neposedové :) Dnes jsme je  nechali naočkovat i čipovat. Všechna štěňátka to perfektně zvládla. Dnešní fotečky nesmí chybět :)

 

                                                                             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. 2. 2016

Štěňátka už mají 5 týdnů!! Toto letí. Už jsou hravá, mazlivá, snaží se štěkat a vrčet :)  Kromě granulek dostávají tvaroh, jogurt a nejvíce milují sardinky. Přikládáme fotečky

 

 

naše                                                                                                                                     zadaná

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

volná / available                                                                           zadaná                            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

volný / available                                                                          zadaná                            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

volný / available                                                                            zadaná

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29. 1. 2016

Už máme 4 týdny! Štěňátka mají za sebou 2. odčervení, velmi jim chutná tvaroh a pomalu je zvykáme na granulky. Přikládáme fotečky :)

 

červená fenečka / red female                                                                                   fialová fenečka / purple female zůstává v naší CHS                                                                                                                     volná / available

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

žlutá fenečka / yellow female                                                                                 modrá fenečka / blue female              volná / available                                                                                                             volná / available  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zelený pejsek / green male                                                                                       černá fenečka / black female               volný / available                                                                                                                  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bílý pejsek / white male                                                                                              růžová fenečka / pink female         volný / available 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21. 1. 2016

Tak už máme 3 týdny za sebou :) Inkubační doba je za námi a budoucí majitelé zveme na čumendu :) Zájemci, můžete volat kdykoliv a domluvit se na mazleníčku. Těšíme se na Vaši návštěvu a přikládáme dnešní fotečky.                                                                                             14. 1. 2016 Dnes je štěňátkům 14 dní. Začínají se stavět na nožky a snaží se chodit. Už je docela obtížné je vyfotit, protože ani chvilku neposedí. Očka se jim otevírají a začínají slyšet. Dneska proběhlo odčervení – po pastě štěňátka jen mlaskala. Jsou to čiperky :)                                                                                   7. 1. 2016 Štěňátka už mají 1. týden života za sebou. Paspárky byly odstraněny a ranky se jim dobře hojí. Jsou to velmi hodná miminka a Aileen je vzorná mamča. Dělají nám jenom radost :)  Přikládáme fotečky.                                                                                                                                                     3. 1. 2016

A zde je video, jak papkají :)

      3. 1. 2016 Průběžně vkládáme fotky zde na rajčeti: http://berner-lovey.rajce.idnes.cz/Vrh_C_-_Ch._Aileen_Berner_Lovey_Ch._All_My_Fight_Lusion/            3. 1. 2016 Přikládáme fotečky každého štěňátka včetně informací o časech narození a váhách :)  

                                                                                                     
2. 1. 2016

Máme štěňátka – Vrh “C” !!!

Aileenka pro nás přichystala Silvestrovskou nadílku – narodilo se nám 8 štěňátek (2 pejsci a 6 feneček). Porod proběhl přirozeně v brzkých hodinách, bez komplikací a miminka se mají čile k světu. Aileenka byla moc šikovná a o mimča se stará jako zkušená máma ačkoliv jsou to její první štěňátka. Jsme moc rádi, že to tak dobře dopadlo a vše se zvládlo. Porod skončil po 20. hodině a my jsme si pak připíjeli nejen na nový rok, ale i na zdraví našich holek a 8 přírůstků.